Geleneksel e-ticaret paketlerini unutun…

Türkiye’nin en dolu e-ticaret paketi e-Doping E-Ticaret’de

Hemen İncele

Pazaryeri Çoklu Mağaza

E-Ticaret yazılımımız üzerinde bulunan çoklu mağaza özelliği ile
tüm pazaryerlerindeki tüm mağazalarınızı entegre edin!

Paketlerlerimiz
Pazaryeri Çoklu Mağaza
E-Ticaret yazılımımız üzerinde bulunan çoklu mağaza özelliği ile tüm pazaryerlerindeki tüm mağazalarınızı entegre edin!
Ortak Stokla Listeleme
Pazaryerlerindeki ve e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünleri ortak stok ile birden çok kez satışa sunun rekabet gücünüzü arttırın!
Muhasebe Entegrasyonları
Piyasanın önde gelen muhasebe yazılımları ile e-ticaret sistemlerimiz gelişmiş entegrasyon alt yapısına sahiptir.

B2B
Modülü
B2B çözümümüz ile bayi grupları ve kampanyalar oluşturun, XML verin, bayilerinize artı ve eksi bakiye ile ödeme yapabilsin.

Siz de işinizi hemen E-ticaret’e taşıyın!

ieticaret.com Akıllı E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin.
Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun. ÜCRETSİZ DENEYİN!

E-ticarette Lider Olmanızı Sağlayacak
Mükemmel Özellikler

Esnek Altyapı, Gelişmiş Raporlama

Satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak
esnek ve gelişmiş özellikler

Güçlü Altyapı ve
Gelişmiş Teknik Özellikler

Kullanıcı Dostu Yapı

Hızlı ve kolay alışveriş imkanı sunmanızı sağlayacak
kullanıcı dostu arayüz ve admin panel

Sosyal Medya Entegrasyonları

Facebook ve Instagram hesaplarınızı tek adımda
entegre edebilmenizi sağlayan özellikler

Tek Yerden Heryere Satış Yapın!

ieticaret.com gelişmiş pazaryeri entegrasyon yapısı ile yerel ve global pazaryerleri ile e-ticaret sitenizi entegre bir şekilde yönetebilir; ürün, sipariş ve stokları otomatik olarak aktarabilir ve tek yerden takibini sağlayabilirsiniz.

Başlıca Özellikler
100+ firmaya hizmet veren ieticaret.com E ticaret yazılımları, tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir e-ticaret sitesi kurmanıza olanak sağlar. Profesyonel ekibimiz ile tüm e-ticaret süreçlerinizde her zaman yanınızdayız.
Kusursuz Blok Yönetimi
E-Ticaret sitenizin hangi köşesine müdahale edeceğinizi başkaları belirmesin, o köşelerinde ne olabileceğine de kimse karışmasın, bunu da öyle saatlerce uğraşarak yapmayın, sitenizdeki her kategoriyi bile ayrı yönetin. ieticaret.com e-ticaret ile bu mümkün mü? Mümkün!
Şablon Yönetimiyle Özgür Olun
E-ticaret sitenizin bazı yerlerine müdahale edememek mi? ieticaret.com e-ticaret kullanıcıları, siteleri içinde program yazıyor, üstelik bunun için kimseye para ödemiyor, hatta yazdıkları programları, başka ieticaret.com müşterilerine satıyorlar, Gerçekten mi? Gerçekten!
Tasarlayın, Beğenin, Tasarlatın
ieticaret.com tasarımı yeniden tasarladı. İsteyen müşterilerimiz, tasarımlarını kendileri yapıyorlar, isteyenler yüzlerce alternatif tasarımdan birisini seçiyorlar, isteyenler de ieticaret.com grafikerlerine kendilerine özel, mükemmel tasarımlar hazırlatıyorlar. Ortak duygu, hepsinin yaptığı iş içine siniyor!
Tedarikçi Entegrasyonları
Hep ürün girmek, hep bilgi güncellemek, hep satış yapmak, her üçünü de yapabilenler de var elbet, ama ben sadece üçüncüsüne odaklanayım diyorsanız, yüzün üzerinde tedarikçi entegrasyonu ile, her sektörde onbinlerce ürünle satışa çıkabilirsiniz.
Ticari Yazılım Entegrasyonları
İyi bir e-ticaret yazılımı, güzel siparişlere imkan verebilir, ya sonrası? Faturayı kim kesecek, hesapları kim takip edecek, kasayı kim tutacak? ieticaret.com e-ticaret sistemleri sunduğu bütünleşik çözümler ile lokal ticari yazılımınızı e-ticaret sitenizle entegre ediyor!
Ödeme Sistemleri Çözümleri
Satışları artırmak için, alternatif ödeme kanallarını iyi kullanabilmelisiniz. Havale, Kapıda Ödeme, 18 banka için Kredi Kartı ile Ödeme, 1 günde 7 bankaya entegre olabileceğiniz iyzico, iPara, Pay TR ve PayU entegrasyonları. ve dahası ieticaret.com e-ticaret sistemlerinde!
Demo Talebi